Akce na červenec a srpen 2018

3. 7. 2018

CO BUDE O PRÁZDNINÁCH

V červenci a v srpnu nevyjde měsíčník Farnost Nýřany. Další číslo bude opět v září 2018.

Ve čtvrtek 5. července 2018 oslavíme svátek svatých Cyrila a Metoděje mší svatou v kostele sv. Prokopa v Nýřanech v 9. 00 hod.

V neděli 8. července slavíme svátek patrona našeho kostela, sv. Prokopa, mše svatá v 9. 00 hod.

V sobotu 21. července 2018 se bude konat koncert duchovní hudby v kostele Nejsvětější Trojice v Jezné. Program a hodinu ještě upřesníme.

Páteční setkání na faře v Nýřanech se o prázdninách nekoná.

Ve středu 15. srpna 2018 v 18. 00 hod. bude slavná mše svatá ke cti Panny Marie v kostele Nejsvětější Trojice v Blatnici, spojená s žehnáním květin a bylin.

V sobotu 15. září 2018 se koná diecézní pouť do kláštera Teplá. Na programu je např. přednáška, program pro děti, modlitba za diecézi, koncert a závěrečná mše svatá s naším biskupem Tomášem.

V sobotu 15. září 2018 bude žehnání nového praporu dobrovolných hasičů ve Zbůchu.