Jdi na obsah Jdi na menu
 


ADOPCE NA DÁLKU

Farnost Nýřany se zapojila do projektu Adopce na dálku roku 2004, kdy "adoptovala" první dítě - dívku jménem Leonida Isabela Peralta z Paraguaye. Během několika let bylo adoptované dítě několikrát změněno (většinou se rodiny odstěhovaly a organizace s nimi ztratila kontakt), naposledy byl naší farnosti přidělen roku 2014 chlapec  JULIÁN ISAIAS VÁZQUEZ MARTÍNEZ, narozený roku 2006.  

Každoročně do Paraguaye posíláme 7.000,- Kč na školní a další potřeby.

 

Od roku 2007 přibrala Farnost Nýřany další dítě, tentokrát z Indie, dívku jménem SAHANA JOSEPH, narozenou roku 1997. Sahanu podporujeme nepřetržitě již deset let, je prostřední ze tří dcer, velmi touží stát se doktorkou.

dscn6446.jpg

Do Indie posíláme na školné každý rok 4. 900,- Kč.

Potřebná částka na obě adoptované děti je vybírána při Tříkrálové sbírce.

AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIE DĚTÍ, JEJICH DOPISY I VYSVĚDČENÍ PRAVIDELNĚ ZVEŘEJŇUJEME NA NÁSTĚNCE V KOSTELE V NÝŘANECH.