Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend otevřených zahrad 2020

21. 5. 2020

O víkendu 6. - 7. června 2020 proběhne opět v České republice "Víkend otevřených zahrad". Otevřou se zahrady soukromé, zámecké, farní nebo klášterní.

Vybrat si můžete na www.vikendotevrenychzahrad.cz. 

V naší farnosti se zapojí ZAHRADA TICHA v Jezné, bývalá farní zahrada, kterou se stále snažíme vylepšovat a kultivovat. Jak se to daří, to můžete posoudit právě při návštěvě o Víkendu otevřených zahrad.

Zahrada ticha je volně přístupná, budou zde k dispozici zajímavé informace o historii i současnosti, můžete si zde odpočinout, splnit úkoly našeho kvízu, načerpat inspiraci pro výlety do okolí nebo jen naslouchat tichu, a třeba i popřemýšlet, co bychom zde ještě mohli vylepšit (a napsat nám to wink).

Informace na tel. 721 165 156.