Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání přátel Zahrady ticha

30. 12. 2023

V sobotu 30. prosince 2023 se v kostele v Jezné sešli přátelé a příznivci Zahrady ticha v Jezné. Připili jsme se vínem požehnaným na svátek svatého Jana, všichni si prohlédli výstavu betlémů a pak se přítomní (v počtu 30 lidí) domluvili, že příští rok 2024 se budeme scházet jednou za měsíc, vždy poslední sobotu v měsíci, abychom utužili dobré sousedské vztahy, podnikli zajímavou akci a také si odpočinuli. Setkání bylo velmi hezké a budeme  se na všechny těšit v sobotu 27. ledna 2024 na první akci toho roku. Pravděpodobný program: Dobrodružná cesta z Plešnic na hrad Buben s úkoly a hlavolamy pro děti i dospělé. Na hradě opékání buřtů a jiných dobrot a také se pokusíme konečně najít hradní poklad.

Podrobnosti nebo změny budou včas zveřejněny! Tak sledujte vývěsky a sociální sítě!